iDuctor

iDuctorElectronic – Holenderska nagrzewnica indukcyjna sterowana mikroprocesorem. Wyposażona w sterowanie czasowe i energetyczne, łatwo regulowane, dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED. Aby zapewnić odpowiednie współdziałanie pomiędzy induktorem i przedmiotem podgrzewanym, w zestawie znajduje się dziewięć cewek w rozmiarach metrycznych M8, M10, M12, M16, M20, M24, M30.

Nagrzewnica jest również wyposażona w elastyczną linkę o długości 110 cm do oplatania elementów o dużej średnicy lub trudno dostępnych oraz płaską matę grzewczą.

Ciepło generowane przez technologię indukcji można zastosować do części o wszystkich rozmiarach:zapieczone nakrętki, śruby, drążki kierownicze, końcówki drążków, kalamitki, łożyska, itd.

Korzyści wynikające z pracy przy użyciu induktora są oczywiste, to oszczędność czasu dzięki bezpiecznemu i precyzyjnemu zagrzaniu. Urządzenie  nie wytwarza otwartego ognia, więc jest bezpieczne w użyciu, wygodne i poręczne. Spirale wymienia się bez użycia dodatkowych narzędzi.Łatwa dostępność akcesoriów i przystosowanie ich kształtu pod własne parametry.

W razie pytań prosimy zwracać się bezpośrednio do dealera – to najlepsza osoba, która posłuży pomocą i wsparciem, a także indywidualnie dostosuje ofertę do Państwa potrzeb.

Pobierz ulotkę produktu

Dodatkowe informacje

IDuctor jest również niezwykle przydatny do innych prac:

– usuwanie warstw lakieru ze stali

– usuwanie emblematów klejonych lub foliowych.

Wszystkie elementy urządzenia znajdują się w jednej poręcznej i dobrze zorganizowanej walizce.Wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uderzenia tak często wynikające z trudnych warunków pracy.