Autoryzowany Serwis Alesco Polska znajduje się w Łodzi w siedzibie naszej firmy.

Specjalizuje się on w naprawach gwarancyjnych, pogwarancyjnych, regeneracjach oraz kompletnych remontach urządzeń. Zapewniamy fachową i sprawną obsługę – od momentu diagnostyki aż po realizację naprawy. Umiejętności i wieloletnie doświadczenie techników to cechy, które sprawiają, że serwis działa profesjonalnie i skutecznie.

Nasz serwis wyróżnia indywidualne podejście do Klienta, liczymy więc, że sprostamy Państwa wymaganiom w możliwie jak najszybszym czasie usuwając usterkę i tym samym oddając w Państwa ręce w pełni sprawne urządzenie.

W przypadku kiedy wysyłają Państwo do nas urządzenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, by nasza współpraca była przejrzysta. W odpowiedzi wysyłamy potwierdzenie otrzymanego urządzenia, a następnie rzetelny kosztorys.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ALESCO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 249, NIP: 9820375689. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zleceń, zawarcia i realizacji umowy pomiędzy Państwem a Administratorem. Podanie przez Państwo danych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne dla realizacji łączącej nas współpracy. Pełna treść informacji dotyczącej ochrony danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej RODO.