Autoryzowany Serwis Alesco Polska znajduje się w Łodzi w siedzibie naszej firmy.

Specjalizuje się on w naprawach gwarancyjnych, pogwarancyjnych, regeneracjach oraz kompletnych remontach urządzeń. Zapewniamy fachową i sprawną obsługę – od momentu diagnostyki aż po realizację naprawy. Umiejętności i wieloletnie doświadczenie techników to cechy, które sprawiają, że serwis działa profesjonalnie i skutecznie.

Nasz serwis wyróżnia indywidualne podejście do Klienta, liczymy więc, że sprostamy Państwa wymaganiom w możliwie jak najszybszym czasie usuwając usterkę i tym samym oddając w Państwa ręce w pełni sprawne urządzenie.

W przypadku kiedy wysyłają Państwo do nas urządzenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, by nasza współpraca była przejrzysta. W odpowiedzi wysyłamy potwierdzenie otrzymanego urządzenia, a następnie rzetelny kosztorys.

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ALESCO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 249, NIP: 9820375689. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zleceń, zawarcia i realizacji umowy pomiędzy Państwem a Administratorem. Podanie przez Państwo danych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne dla realizacji łączącej nas współpracy. Pełna treść informacji dotyczącej ochrony danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej RODO.

Dziękujemy za zgłoszenie. Nasz dział serwisowy odezwie się do Państwa w najbliższym możliwym terminie.
Wystąpił błąd. Prosimy spróbować póżniej.