Precyzja

Sukces

Certyfikat

Na szkoleniach prezentujemy możliwości  użytkowe podgrzewaczy w ramach wszechstronnego zastosowania podgrzewania metali metodą indukcji.

Podgrzewanie materiału  za pomocą proponowanego, innowacyjnego  sprzętu  to  zastąpienie starej dotychczasowej metody stosowania palnika gazowego . Prowadząc profesjonalne szkolenia  opisujemy negatywne skutki  stosowania metody płomieniowej jednocześnie pokazując różnorodność zastosowania i zalety metody bezpłomieniowej, z którą mamy do czynienia w przypadku podgrzewaczy indukcyjnych.

Długoletnia wiedza i doświadczenie zdobyte w tym zakresie pozwalają na indywidualne dobranie odpowiedniego sprzętu do potrzeb Klienta.

Szkolenia dotyczące podgrzewania indukcyjnego są integralną częścią proponowanego Klientowi szerszego cyklu szkoleń dotyczących szeroko pojętych napraw i eksploatacji pojazdów . Na ten cykl składają się między innymi prezentacje dotyczące kontroli i regulacji geometrii zawieszenia. Podczas takiego spotkania analizujemy np. wpływ złego ustawienia geometrii zawieszenia na zużycie ogumienia czy paliwa. Proponujemy również szkolenia dotyczące obsługi i napraw układu zawieszenia z możliwością zastosowania nowoczesnych urządzeń hydraulicznych np. do szybkich i skutecznych wymian elementów zawieszenia

Dzielimy się posiadaną wiedzą, szkolimy w danym zakresie diagnostów i mechaników,  wspólnie rozwiązujemy problem i proponujemy działania na przyszłość. Nasza oferta jest skierowana zarówno do dużych firm, jak i małych warsztatów.